Kochani, z całego serca pragnie my życzyć Wam naprawdę Wesołych i Dobrych Świąt. Życzymy Wam wszystkiego tego, czego sami skrycie sobie życzycie. Ale chyba najbardziej ze wszystkiego pragniemy dla Was i dla siebie zatrzymania, zwolnienia i refleksji. Niechaj Święta staną się dla Was przystankiem w pełnej przygód i trudności podróży jaką odbywamy nieustannie. Niech ta podróż na chwilę ustanie, a te kilka dni da Wam spokój i wytchnienie.

Życzymy Wam aby te Święta były „Razem”. Ale tak naprawdę… Spróbujmy zbliżyć się do ludzi, których nazywamy bliskimi, a którzy często są od nas oddaleni o lata świetlne. Odkryjmy fakt, że to wciąż ta sama galaktyka. Niech wspólnota stanie się wspólnotą i radością płynącą z samej siebie.

Życzymy Wam Smacznie samych świątecznych smakołyków. Cieszcie się wigilijną wieczerzą, jej wysublimowanym, prostym menu. Jedzenie to wielka przyjemność i wspaniała okazja do bycia razem. Życzymy Wam pysznej KAPUSTY WIGILIJNEJ i ZUPY GRZYBOWEJ. Cudownego ŚLEDZIA i niekonwencjonalnych rozwiązań. Niespodzianek ukrytych w FASOLI. Wspaniałych MAKOWCÓW i CZEKOLADOWYCH humorówŻyczymy Wam aby ktoś wreszcie zasiadł na dodatkowym miejscu przy stole. Niech grono się powiększa!

Wczoraj ktoś zacytował mi piękne słowa: Nie życzę Ci szczęścia, bo już je masz. Naucz się je po prostu doceniać.

Niech nikt Wam tego szczęścia nie SPIERNICZY !

 

Zapraszamy do korzystania z przepisów kryjących się pod linkami.

Photo by Adam Bondarowicz i Kami/magazynwrazen.pl